Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tábor našich nejlepších kamarádů

19. 3. 2008
 LETNÍ INTEGROVANÝ DĚTSKÝ TÁBOR 2008

Humanitárního sdružení PROTEBE a Klubu Junior P4 

za podpory Městské části Praha - Libuš a Magistrátu hl.města Prahy


Vážení rodiče, milé děti,

nabízíme Vám volná místa na letním dětském táboře ve Věšíně, nedaleko Rožmitálu pod Třemšínem.TERMÍN KONÁNÍ : od 9.8. do 23.8.2008

VOLNÁ KAPACITA MÍST : cca 30 osob

CENA : 4.600,- Kč


UBYTOVÁNÍ : 4-místné chatičky s možností přitápění, toalety a sprchy s teplou vodou

STRAVA : 5x denně, celodenní pitný režim

VYBAVENÍ TÁBORA : volejbalová a fotbalová hřiště, společenské místnosti, mimořádně kvalitní koupání ve velkém bazénu s temperovanou vodou, možnost zapůjčení čtyřkolek, jízdních kol a paintballu

NABÍZÍME: míčové a jiné sportovní skotačení, stálou partu zkušených a MŠMT proškolených vedoucích, skvělou partu nových kamarádů, zdravotní a odbornou péči a hlavně spoustu zábavy při oddílovém i celotáborovém programu. Doprava zajištěna hromadně autobusy z Prahy 4 – Libuše.

REZERVACE: Pokud se pro náš tábor rozhodnete , ozvěte se nám přes uvedené kontakty a bude Vám zaslána složenka i další informace. Požadujete-li, vystavíme fakturu (zašlete vzor textu).

Poté co od Vás obdržíme přihlášku Vám bude místo na táboře rezervováno do 31.5.2008. Neobdržíme-li do tohoto data doklad o zaplacení, může být Vaše místo nabídnuto jinému zájemci.


Dobytí Popólu západního

ObrazekNa mapě našeho světa není již není žádných bílých míst. Všech významných míst naší planety bylo již dříve objeveno a není již místa, na kterém by lidská noha dosud nestanula. Nebo snad ano?

Po dlouhých přípravách hned několik výzkumných výprav současně opouští své domovy a vydává se vstříc dobrodružství neznámému, aby dosáhly velkého vítězství a Popólu západního jako první.


KONTAKTY : VÍCE INFORMACÍ NA :

Telefon: 777603883, tel. 261910532 www.protebe-hs.wz.cz
Email: zdenka.kapicova@quick.cz